Posadzki przemysłowe betonowe

Posadzki przemysłowe wdarły się przebojem na polski rynek na początku lat 90-tych. Są tanie w wykonaniu i bardzo wytrzymałe na ścieranie. Odpowiednio wykonane będą służyły przez długie lata w obiektach typu hale magazynowe, produkcyjne, parkingi podziemne i naziemne, a także rampy załadunkowe.

betonowa posadzka przemysłowa zacierana - Dzierżoniów

posadzka przmysłowa betonowa utwardzona Wrocław

Wykonujemy posadzki przemysłowe z betonu posadzkowego utwardzanego posypkami renomowanych producentów. Prowadzimy całość robót posadzkarskich: od przegotowania obiektu do betonowania (montaż kątowników, ułożenie dylatacji obwodowych, zabezpieczenie ścian i słupów), przez betonowanie, aż po finalne zatarcie powierzchni posadzki na gładko, zabezpieczenie jej impregnatem oraz nacięcie i wypełnienie dylatacji. Przy wykonywaniu prac przestrzegamy sztuki budowlanej i najlepszych praktyk w wykonywaniu posadzek, aby uzyskać maksymalnie dobry efekt dla klienta, czyli solidną, zwartą, dobrze zatartą powierzchnię, niepylącą, o podwyższonej odporności na ścieranie. Wykonujemy również nowe posadzki przemysłowe w systemie Silicol Fresh.

W celu uzyskania szczegółowej oferty, dopasowanej do specyfiki waszej działalności i oczekiwań prosimy przesłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości