Remonty posadzek

uszkodzona posadzka przed naprawą - Głuszyca

wypełnianie ubytków posadzki w Nowej Rudzie

regeneracja posadzki - polerowanie betonu Żarów

Remonty i naprawy posadzek przemysłowych dają wiele możliwości wydłużenia „życia” każdej posadzki, zarówno żywicznej, jak i betonowej. Niezwykła popularność posadzek przemysłowych i miliony metrów kwadratowych posadzek w przeróżnych obiektach przemysłowych sprawiają, że zapotrzebowanie na odświeżanie, zabezpieczanie i renowacje posadzek będzie rosło.

Nasza firma dysponuje kilkoma technologiami napraw posadzek. Od prostego doczyszczania i zabezpieczania posadzek przed zabrudzeniami cienkimi powłokami, przez szlifowanie i polerowanie betonu, renowacje posadzek w systemie Silicol Renova, po szlifowanie zdegradowanych powierzchni posadzek i nakładanie nowych systemów grubowarstwowych – mineralny i żywicznych.

Wyrównujemy posadzki mechanicznie, a także nakładając materiały wyrównawcze – jastrychy przemysłowe lub jastrychy epoksydowe – tzw. chemibet. Dodatkowo korzystając z najnowszych zdobyczy w dziedzinie specjalistycznych preparatów chemicznych możemy zabezpieczyć posadzki przed wnikaniem wody oraz innych substancji.

Naprawiamy uszkodzone dylatacje, wykuwamy spękane elementy płyt betonowych i w ich miejsce układamy i zacieramy nowy betonu, aby posadzka dalej mogła spełniać swoje funkcje.

Szeroki wachlarz technologii i materiałów pozwala naprawiać różne rodzaje posadzek, a efekt finalny to odnowiona, wyremontowana powierzchnia, która jest mocna, niepyląca, odporna na ścieranie i bezpieczna w użytkowaniu. Potrafimy dostosować zarówno proces naprawy jak i materiał do wymaga poszczególnych gałęzi przemysłu.

W celu uzyskania szczegółowej oferty, dopasowanej do specyfiki waszej działalności i oczekiwań prosimy przesłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości